*** KAŽDODENNÍ PROVOZ 9 - 19H ***x

Nyaralás Javorníky-ban

Hegyvidéki szálloda Portáš

A festői Javornik-hegység egyre több hazai és külföldi turista otthona. Ha nem szeretné korlátozni magának a kényelmet, és ugyanakkor szeretné, ha Javorníky nyaralása csendesebb helyen zajlik, próbálja meg a hegyi hotel Portášot. Jól megközelíthető és közvetlenül a cseh-szlovák határon fekszik.

Próbálja ki

egy hegyi hotelben Portáš

ubytování

Dvou až čtyřlůžkové pokoje dvou kategorií - Standard nebo Economy (na některých pokojích možná i přistýlka).
Snídaně vždy v ceně lůžka, při pobytu na 2 a více nocí možno objednat i polopenzi (večeři). Domácí mazlíčci možní za příplatek. Děti od 3 do 12 let sleva 25% z ceny pobytu.

restaurace

Velmi žádaným "evergreenem" jsou naše kynuté borůvkové knedlíky s tvarohem a ricottou, stejně jako halušky na více způsobů - tradiční s brynzou a slaninou, se zelím a uzeným masem, nebo pro vegetariány bezmasé s brynzou a uzeným tofu.

výlety do okolí

Hotel je přímo na křižovatce několika turistických a bikerských tras - kromě hlavních hřebenových i do dalších dostupných údolí, na boční hřebeny nebo horské cyklo traily.
Nedaleko je autem dostupný turisticky atraktivní Rožnov p.Radhoštěm nebo Velké Karlovice, Soláň či legendární Radhošť s Pustevnami.